Tänavusel Meremessil esmaesitleme Eestis Princessi V-klassi mudelirea väiksemat mudelit Princess V40


13-meetrise Princess V40 puhul on tegemist stiilsusest pakatava, kõvakatusega sportliku kaatriga, mille veepealse osa ülesehitus ja viimistlustase vastab igati kõrgetele ootustele, mis Princessiga kaasnevad. Kaatrit liigutavad võimsad mootorid ning pardal on kaks ruumikat kajutit, avar tualettruum ning kokpit, mis sisaldab kõike, mida ühelt modernselt kaatrilt oodata võiks.


Princess V40-l on kasutusel integreeritud aluspõhjasüsteem, tänu millele on võimalik paigutada majutusruumid senisest märksa madalamale, nii et laed jäävad selle võrra kõrgemad. See on eriti tänuväärne kajutites, mis seetõttu pakuvad rohkem avarust. Mugavates heleda Alba Oak viimistlusega kajutites jätkub ruumi ka voodi jalutsisse ja panipaikadesse sügavate sahtlite, silmade kõrgusel paiknevate kappide ning riidekapi näol ning küllaldaselt valgust tänu laeakendele ja suurtele ovaalsetele illuminaatoritele. Keskkajutis asuvaid kahte liigutatavat voodit on võimalik ühe hetkega kaheinimesevoodiks kokku lükata.


Kokpiti leidlikud lahendused rõhutavad Princessile omast usaldusväärsust. Ahtripeeglis asub mahukas “pakiruum”, millele pääseb ligi ka kokpitist ahtripingi all oleva kapi kaudu. Messipaadi varustuses sisaldub hüdraulilise tõstemehhanismiga ujumisplatvorm ahtris. Sööginurk on kujundatud tiikpuust laua ümber, seal asuvat köögikappi koos sisseehitatud pliidiplaadi, kraanikausi ja külmikuga hindavad kõrgelt need, kel on kombeks enamasti kokpitis süüa. Kaatri sisemuses paiknev kambüüski on väga otstarbekalt sisustatud ning sobib pardal toidu valmistamiseks suurepäraselt.


V40 roolikambri asetus, vaade välja, roolisüsteemi ülesehitus, ergonoomika ja joystick-juhtimiskang tagavad, et V40 juhtimine on hõlbus tihedalt paatidest tulvil sadamas manööverdades või pikkade sõitude korral. Elektriline katuseluuk võimaldab igal meresõidul nautida seda mõnusat tunnet, kui juuksed tuules lehvivad.


Princessi messipaadile annavad jõudu kaks Volvo Penta D6-370DP diiselmootorit koguvõimsusega 740 hobujõudu, mis arendavad 39-sõlmelist kiirust. Messil esitletava mudeli suhteliselt väikesed mõõtmed võimaldavad külastada väiksemaid sadamaid ning näiteks põhjanaabrite juures ringi seilates mahub läbi ka madalamate sildade alt.


Olete teretulnud endast meile eelnevalt teada andma alljärgnevatel kontaktidel,
Olle Uussaar 372 52 66 640 olle@paadid.ee


Vaata veel Princessi kodulehelt