Uus Roto 450 nüüd Eestis

Innovaatiline Roto 450 on 45-aastase rotovormimise kogemusega samanimelise tootja uusim arendus. Paat on kolmekihilist tehnoloogiat kasutades ühes tükis rotovormitud. Kolmekihiline ehitus tagab vaatamata väikesele kaalule ja suurele mahutavusele kere erakordse jäikuse ja suure löögikindluse. Kere ei purune ja seda on raske kriimustada näiteks vastu kive sõites. Materjal ise on hämmastava ujuvusega, UV-kindluse ja väikeste hoolduskuludega.
Paadi disain pakub erakordset mitmekülgsust lõbusõiduks, kalapüüdmiseks, töötamiseks ja päästetöödeks. Alus on äärmiselt kergesti juhitav, jõuline ja stabiilne ning tänu sellele kasutajate jaoks väga ohutu ja turvaline.
Roto 450 on saadaval kahes versioonis. Baasmudeli tagaosas asub pink, mis on mõeldud kütusepaagile või lukustatava panipaigana kasutamiseks. Evolution versioonil on lisaks veel panipaigana kasutatav pink ees ning esiklaasi kaitse ja rooliga kompassisild.
Ettevõttena püüdleb Roto ka oma toodete keskkonnasõbralikkuse poole, seega on Roto 450 terve kere valmistatud ümbertöödeldavatest materjalidest ning seda saab lisaks valikuna toota taastöödeldavatest materjalidest.
Roto 450 juhtimiseks ei ole väikelaevajuhi luba vajalik (kuni 30 hj mootoriversiooni puhul).

Toode tellimisel, täpsusta tarneaega!
4 799,00 €
Kuumakse al. 118.13€
Lisa võrdlusesse0

Tehnilised andmed

Laius (m)
1,8 m
Pikkus (m)
4,5 m
CE kategooria
C/D
Kandevõime (kg)
677 kg
Max lubatud mootori võimsus (hj)
40
Kaal ilma mootorita (kg)
210-230 kg
Värvivalik
valge mustade täppidega, hall, helesinine, kalameheroheline

SEADED

Menu

Lisa võrdlusesse0